Ile kosztuje gotowy projekt domu?

 

Koszty związane z budową domu to nie tylko wynajęcie ekipy budowlanej, zakup odpowiednich materiałów i działki. Koszty są znacznie większe. Twoje koszty zaczynają się już w momencie gdy wybierasz gotowy projekt domu.

 

 Twoje koszty zaczynają się już w momencie gdy wybierasz gotowy projekt domu.

 

Ceny projektów są różne i wpływają na to różne czynniki:

 

  • To gdzie kupujesz gotowy projekt domu.www.e-domy.pl/projekty-domow.html ceny mogą być inne niż gdzieś indziej. Jednocześnie pamiętaj by zwracać uwagę nie tylko na cenę, ale też na to co w niej dostaniesz.

  • Konkretny projekt. Tutaj wpływa wiele czynników na to ile kosztują gotowe projekty poszczególnych domów.

  • Promocje – wiele stron posiada jakaś część projektów w promocji, lub organizuje sezonowe wyprzedaże, warto szukać takich okazji.

 

Osobiście widziałem gotowe projekty domów w cenie około 1000zł, ale widziałem też projekty, które kosztowały więcej niż 3.000zł. Jednocześnie osobiście nie skupiałbym się na tym ile kosztuje projekt takiego domu, ponieważ i tak jest to z reguły i tak jest to niewielka kwota w porównaniu z kosztem całej budowy domu.

 

Jednocześnie pamiętaj, że gdy wybierasz gotowy projekt domu, to praktycznie każda profesjonalna firma oferuje możliwość wprowadzenia bezpłatnych zmian w nim.

 

Odsłony: 427

Wybierz swój projekt domu

                                                                                       

Wasze realizacje/ Hiszpania - Włochy - Grecja - Francja

      

       

 

Projekt miesiąca - PROJEKT DOMU HOME STYL AGS, AUTOR: Pracownia Kreatorzy Stylowych Domów