Firmy oferujące sprzęt budowlany

 

Ciekawym pomysłem na prowadzenie własnej działalności może być wynajem różnego rodzaju sprzętu budowlanego, takiego jak koparki czy dźwigi. Kraków to miasto, gdzie tego rodzaju firm jest bardzo wiele, a wszystkie cieszą się stałym zainteresowaniem. Należy do nich dzwigi-wynajem.pl , która to firma oferuje usługi nie tylko na terenie miasta, ale i w jego okolicach.

 

Wynajem dźwigów czy innych maszyn budowlanych cieszy się w Krakowie sporym zainteresowaniem. Z tego właśnie względu można uważać taki pomysł na biznes za bardzo obiecujący. Ważne jest jednak, aby najpierw odpowiednio się do tego interesu przygotować. Do prowadzenia takiej firmy konieczne będą duże inwestycje związane przede wszystkim z zakupem sprzętu, takiego jak właśnie koparki czy dźwigi. Kraków to duże miasto i tu można z łatwością zauważyć, że wspomniane firmy stawiają na różnorodność i bezpieczeństwo. Ważne jest to, by wynajmowane sprzęty spełniały wszystkie normy techniczne, a korzystanie z nich było w pełni bezpieczne.

 

Cena za wynajem dźwigów może być bardzo różna. Nieco inaczej będzie wyglądała w Krakowie, a inaczej w dużo mniejszym mieście, takim jak np. Zielona Góra.

 

Rodzaj dźwigu w Krakowie lub Zielonej Górze Cena za wynajem – dźwigi – Kraków (przykłady) Cena za wynajem w Zielonej Górze za godzinę
Dźwig o udźwigu 100 ton i wysięgu 60 metrów 450 zł 360 zł
Dźwig o udźwigu 10 ton i wysięgu 21 metrów 100 zł 85 zł
Dźwig o udźwigu 120 ton i wysięgu 60 metrów 480 zł 420 zł
Dźwig o udźwigu 35 ton i wysięgu 32 metrów 150 zł 120 zł

 

Odsłony: 413

Wybierz swój projekt domu

                                                                                       

Wasze realizacje/ Hiszpania - Włochy - Grecja - Francja

      

       

 

Projekt miesiąca - PROJEKT DOMU HOME STYL AGS, AUTOR: Pracownia Kreatorzy Stylowych Domów