Nowoczesne ogrody – harmonia i geometria

 

Nowoczesne ogrody to przede wszystkim stonowana architektura i uporządkowane, geometryczne formy. W New Garde Style można zamówić właśnie tego rodzaju wysmakowane projekty ogrodów zgodne z nowoczesnymi trendami. Co je charakteryzuje? Typowe materiały to drewno, metal, beton i szkło, formy są geometryczne, panuje symetria. Nowoczesne ogrody są przedłużeniem domu i płynnie łączą się z zielenią we wnętrzu mieszkania. W warstwie barw w nowoczesnym ogrodzie panuje minimalizm. Na pierwszym miejscu znajduje się też funkcjonalność i wyraźny podział na strefy dedykowany różnym typom aktywności. Architekci projektujący nowoczesny ogród stawiają też na wysokiej klasy technologie, które umożliwiają pielęgnację zieleni w sposób zautomatyzowany.

 

Ile kosztuje taka aranżacja zieleni na terenie wokół domu? Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny konsultacji architektów krajobrazu w kilku dużych polskich miastach.

 

Miasto

Cena

Poznań

100

Warszawa

Od 150

Kraków

120

Wrocław

130

Gdańsk

149

 

Oczywiście sama godzina konsultacji nie pozwala ocenić oferty pod względem cenowym, bo zakres usług jest bardzo różny i należy zawsze patrzeć na całość, a także zadbać o to, by wszystko było precyzyjnie zapisane w umowie, jaką zawieramy, by nie było żadnych niedomowień – to gwarancja udanej współpracy z dobrymi rezultatami.

 

Odsłony: 463

Wybierz swój projekt domu

                                                                                       

Wasze realizacje/ Hiszpania - Włochy - Grecja - Francja

      

       

 

Projekt miesiąca - PROJEKT DOMU HOME STYL AGS, AUTOR: Pracownia Kreatorzy Stylowych Domów