Montaż rekuperacji

 

Przy montażu systemu rekuperacji trzeba skupić się na bardzo wielu rzeczach. Zadanie to bardzo często przerasta nie jednego, nawet największego majsterkowicza. Ja wybrałem sposób z http://www.wojwent.com i zaoszczędziłem dzięki temu kilka tysięcy złotych. Wydawać się to może banalne, ale do wszystkiego musimy mieć projekt. Do rekuperacji również. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

 

Mamy wszystko pod ręką, a błędy które mogą powstać przy montażu możemy bardzo łatwo zlokalizować, co będzie niezwykle trudne bez planów. Warto również poświeć trochę czasu przy wyborze kanałów, na których będzie opierała się nasza rekuperacja. Związane z tym problemy mogą bardzo uprzykrzyć nam życie.

 

Przy montażu systemu rekuperacji trzeba skupić się na bardzo wielu rzeczach.

 

Bardzo wielu samouków, zapomina o założeniu odpowiednich izolacji. Wówczas trwonimy mnóstwo energii, która mogłaby płynąć do naszego domu, a tak – rozchodzi się już na samym początku. Nie mówimy już o tak drastycznych przypadkach jak uszkodzenie całej instalacji. Lepiej więc uważać. Kolejnym częstym i bardzo poważnym błędem przy obcowaniu z rekuperacją jest nieodpowiedni dobór kanałów.

 

Oczywiście przyczynia się on do spadku efektywności, ale i również co bardzo często na wstępnym etapie lekceważymy – do nadmiernej hałaśliwości. Nie ma nic gorszego niż głośna rekuperacja. Temat jest oczywiście tylko poruszony. Z pewnością nie da się go wyczerpać w tak krótkim opracowaniu. Warto pomyśleć nad powierzeniem montażu rekuperacji komuś, kto się na tym zna i ma w tym spore doświadczenie.

 

Odsłony: 504

Wybierz swój projekt domu

                                                                                       

Wasze realizacje/ Hiszpania - Włochy - Grecja - Francja

      

       

 

Projekt miesiąca - PROJEKT DOMU HOME STYL AGS, AUTOR: Pracownia Kreatorzy Stylowych Domów